Politechnika Lubelska

Wydział Zarządzania

Site Map | Address Book | EN

Biuro Obsługi Wydziału

Biuro Dziekana WZ
mgr Aneta Jałowiec, pokój 26
tel.: (+81) 538 44 63
tel./fax (+81) 538 46 71
e-mail: wz.sekretariat@pollub.pl


Specjalista d/s finansowych
mgr inż. Mariusz Łukasik, pokój 222
tel. (+81) 538 44 72
e-mail: m.lukasik@pollub.pl


Informatycy Wydziałowi:
mgr Wojciech Kulik, pokój 107
tel. (+81) 538 45 40
e-mail: w.kulik@pollub.pl

mgr Robert Skrzypa
e-mail: robert.skrzypa@pollub.pl


Specjalista d/s wymiany międzynarodowej
mgr Jacek Kuterek, pokój 118
tel. (+81) 538 45 61
e-mail: j.kuterek@pollub.pl


mgr Bożenna Blaim, pokój 118
tel. (+81) 538 45 61
email: b.blaim@pollub.pl

mgr Stanisław Bolibok, pokój 212
tel. (+81) 538 45 24
e-mail: s.bolibok@pollub.pl

inż. Marian Daszczuk, pokój 212
tel. (+81) 538 45 24
e-mail: m.daszczuk@pollub.pl