Politechnika Lubelska

Wydział Zarządzania

Mapa strony | Książka adresowa | EN

Oprogramowanie KNZI

 

Nawiązaliśmy współpracę edukacyjną z firmą Odoo (wcześniej OpenERP). Dzięki porozumieniu, przedmioty związane z komputerowymi systemami zarządzania przedsiębiorstwa będą realizowane, w pewnej części, z wykorzystaniem usług chmury obliczeniowej firmy Odoo.

Zapraszamy studentów chętnych do wykorzystania usług firmy Odoo np. w celu przygotowania prac magisterskich/licencjackich, do kontaktu - dr Tomasz Cieplak.

 


 

11 lutego 2019 r. program MS Imagine Premium został zastąpiony przez Azure Dev Tools for Teaching. Odtąd oprogramowania firmy Microsoft nie można już pozyskać ze sklepu ELMS (elms.pollub.pl). Nie uzyskaliśmy żadnego wyjaśnienia ani ostrzeżenia, że taka sytuacja wystąpi.

Na dzień dzisiejszy niestety nadal nie wiadomo, jaki jest dostęp do nowego sklepu z oprogramowaniem, więc nie możemy utworzyć nowego połączenia. Zmiana sposobu dystrybucji oprogramowania zaistniała niespodziewanie i nieoczekiwanie. Problem dotyczy wszystkich uczelni w Europie.

Gdy dostęp będzie ponownie możliwy, czyli sklep zostanie otwarty ponownie oraz otrzymamy więcej informacji, udostępnimy je na tej stronie.

Do tego czasu prosimy o cierpliwość. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.